September 2017

Past Designs | #04 by Foxx.

24. september 2017 at 17:53 | © barbarapalvin-daily team |  past designs
Design číslo: 04 | Vytvořila: Foxx, DontSayShh| Hodnocení: 100% ♥

Po velmi dlouhé době Vám mohu s radostí představit nový design zhotovený velmi šikovnou grafičkou Foxx z blogu DontSayShh.blog.cz. Pro mne je vždy velmi těžké vybrat nějaké fotky, z kterých by mohl photoshoot být, takže jsem vždy radši, když si grafik vybere jaký shoot chce a ať pracuje s pro něj dobrými fotkami. Jsem nadšená, že Foxx vybrala snímky z photoshootu pro plavkový speciál Sports Illustrated 2017 (všechny fotky zde) ♥ Upřímně mi vůbec nevadí, že je design sladěn do veselých a spíše letních barev, tyto designy mám mnohem radši, než tmavší. A jak se nový design líbí Vám? :)

Interviews 2015 | Interview for Elle Magazine

6. september 2017 at 17:09 | © barbarapalvin-daily team |  interviews

Jelikož momentálně nejsou žádné novinky a staré fotografie se mi nechce přidávat, rozhodla jsem se vám přeložit tento krátký rozhovor, ve kterém se o Barbi můžete dzvědět opět něco novébo :) V roce 2015 se po delší odmlce vrátila na scénu jedna z nejvýznamnějších brazilských značek, Rosa Chá. Při té příležitosti otevřeli novou prodejnu v nákupním centru JK Iguatemi v São Paulu. Barbara Palvin, Erin heatheron, Frida Gustavsson a Taylor Hill byly hvězdami jarní/letní kampaně 2015, proto časopis Elle zjišťoval, jak se modelky starají o tělo, pleť a vlasy.

Naučila jsem se opravdu hodně věcí, když jsem začala s modelingem ve svých třinácti letech. Řasenku používám na zvětšení očí a tvářenku pro iluzi 'propadlejších' tváří. V každodenním životě se snažím nepoužívat nic; moje pleť potřebuje dýchat. Pokud jdu večer ven, používám oční linky, řasenku a čerenou rtěnku. Také moc nechodím do kosmetických salonů a nikdy jsem si nevytrhávala obočí! Pravidelně také cvičím pilates. Beru to spíše jako povinnost, než radost, vždy jsem měla problémy udržet své tělo na 'ideální' váze, protože zkrátka miluji jídlo. A pokud budete hodně jíst, je těžké být v dobrém stavu.


Quation marks by Alex

Videos 2017 | 70 Years of Makeup with L'Oréal Paris

3. september 2017 at 18:49 | © barbarapalvin-daily team |  videos
Nyní mám pro vás naprosto skvělé video, které se, pravda, objevilo již v červnu tohoto roku, ovšem já ho nestihla přidat a soudím, že ani Vy jste ho určitě neviděli, tak ho přikládám nyní ♥ Jedná se vlastně o to, že v každé dekádě nám Barbara za pomoci přípravků L'Oreal Paris ukazuje, jaké líčení bylo pro danou dobu typické. Začínáme ročníkem 1940 a končíme rokem 2017. Moc se mi líbí provedení videa, že není zbytečně natáhlé a sdělí nám přesně to, co chce. Rozhodně doporučuji video shlédnout, trvá necelou minutu a Barbara je v něm naprosto úžasná! A jinak ze všech looků se mi nejvíce líbí ročník 1940, 1950 a 2017 a jaký vám? ♥