March 2017

Interviews 2015 | Interview for Luxuo.com

14. march 2017 at 20:10 | © barbarapalvin-daily team |  interviews

Jelikož nejsou novinky a já nechci, aby to zde stálo, rozhodla jsem se vám sem přidat mnou přeložený rozhovor Barbary s lifestylovým portálem Luxuo.com. Barbara zde otevřeně mluví o začátcích její kariéry, o kráse, která není na přehlídkách upřednostňována, herectví, špatném publicitě a jejím tajném talentu. Užijte si rozhovor ♥

Takže s modelingem jsi začala ve velmi mladém věku. Měla jsi tenkrát nějaké obavy?
Ne, neměla jsem žádné problémy. Bylo to lehké. Moje maminka se mnou jezdila kamkoliv co se týče modelingu, takže jsem nebyla sama. I do Japonska se mnou odletěla. Hodně mi tenkrát pomáhala, dokonce i během focení. Pokud by se stalo něco, co bych nechtěla udělat, byla tam, aby mi pomohla, to se naštěsí ale nikdy nestalo.

Máš nějakou radu pro mladé modelky, které právě začínají?
Když jsem šla první dvě přehlídky v mém životě, bylo to opravdu dobré, pak to ale začalo nevycházet, jelikož jsem byla považována za moc malou, takže jsem začala mít pocit, že modeling není pro mně. Málem jsem to vzdala. Takže co říkám je, nevzdávejte to, i když nedostanete práci hned, protože v životě vás potkají vzestupy i pády, to je normální.

Pracovala jsi s mnoha fotografy, je zde nějaký, který vyčnívá?
Jack [Waterlot]! (nafotila s ním shoot pro L'Officiel Magazine v Singapuru - photoshoot zde)

A co přehlídky?
Má první přehlídka pro Chanel. Brečela jsem. Konalo se to v Grand Palais, byla tam živá hudba a bylo to naprosto nádherné. Velmi intenzivní zážitek to pro mne byl.

Nyní ale nemusíš už dělat tolik módních přehlídek...
Je to částečně proto, že nejsem moc dobrá. Nejsem příliš vysoká nebo hubená. Nemám vzhled pro přehlídková mola. Je to také má osobní volba, protože jsem byla vždycky po přehlídce zklamaná a pro mou sebedůvěru to nebylo dobré. Pouze přehlídky pro Chanel dělám vždy (třeba nedávno jednu v Koreji). Bylo dobré, být zpátky na přehlídkovém mole. Pokud se mne Chanel ptá, pokud půjdu jejich přehlídku, udělám to vždy bez otázek! [Směje se]

Objevila jsi se ve filmu Hercules vedle Dwayna Johnsona. Máš v plánu se na plátna brzy vrátit?
Jo... i ne. [Směje se] Chci to dělat, chci to zkusit, ale herectví je jiné, to je samozřejmost. S L'Oreal budeme nyní dělat reklamu a pokud jste modelka, musíte být i dobrá herečka. Protože nemůžete jen tak stát s jedním pohledem a odříkat zadaný text. Musíte se dostat do nálady.

Kolik dalších let se vidíš v modelingu?
S touto dětskou tvářičkou? [Smích] Myslím tím, že zde chci zůstat tak dlouho, jak to bude možné, ale abych se zase všem neokoukala. Takže možná tak dva roky? V návaznosti na to mám dvě možnosti. Buď budu mít manžela a svůj vlastní podnik, nebo se stanu herečkou, ale stále budu mít manžela, ale ne děti.


Přátelíš se s mnoha hollywoodskými celebritami a bulvár si na tebe občas pořádně smlsne. Jak se vypořádáš se vší tou negativitou?
Víte, moje rodina a přátelé vědí, co je pravda a co ne, a to je vše, o co se starám. Myslím, že jsem měla někdy moment, kdy jsem vůči bulváru cítila nenávist, ale zjistila jsem, že je lepší, nechat to být a nestarat se o to.

Máš kolem sebe neustále paparazzi?
Ano. Například v Japonsku, kde vědí, že přijedu, tak tam čekají. Ale nestává se to všude, jsem totiž docela dobrá v ukrývání se.

V tomto průmyslu jsi už mnoho let. Myslíš, že jsi se jako člověk změnila?
Rozhodně jsem vyspělejší, ale nemyslím si, že bych se nějak extrémně změnila. Jsem stejně ta hloupá holčička, kterou jsem byla a stále budu, když jsem doma.

Stala jsi se tváří spousta kosmetických kampaní. Jaké produkty z toho naprosto miluješ?
Miluji Miss Manga řasenku od L'Oreal - ta je má oblíbená. Hmm, co mám ráda? Miluji Infallible Pro-matte Foundation (makeup) od L'Orealu, to je ten nejnovější. Také často používám řadu Hydrafresh opět od L'Orealu.

Máš nějaké tajemství jak být krásná?
Já nevím, myslím, že žádné nemám. Snažím se udržovat si čistou pleť. Pokud nemusím, tak nikdy nenosím makeup.

A co tvůj skrytý talent?
Jsem dobrá kuchařka! A miluji zpívání a ráda hraji fotbal.

Slyšel jsem, že máš ráda čtení.
Miluji čtení. To je můj skrytý talent! V jeden den jsem přečetla 400 stránek. Jsem velmi rychlý čtenář. Nedávno jsem byla v Bangkoku a tam jsem měla dvě knihy, které čítaly asi 700 stran. Měla jsem je přečtené asi za dva dny. Oh, počkej - vzpomínám si na další svůj skrytý talent! Jsem dobrá v zapamatování čísel. Jsem super dobrá v tom, pamatovat si čísla. Kdyby mi řekl někdo adresu nebo telefonní číslo, řekněme třeba před dvěma měsíci, stejně si ho budu pamatovat.

Je něco, co si přeješ, aby jsi udělala jinak, kdyby jsi nebyla modelkou?
Přála bych si jít na vysokou školu. Neměla jsem ale šanci, protože jsem hned po skončení střední školy podepsala smlouvu s L'Oreal a měli jsme opravdu hodně práce. Také jsem dělala spoustu kampaní pro Victoria's Secret. Ale myslím, že to ještě můžu udělat a stále chci jít na vysokou. Chtěla bych studovat právo.