March 2017

Photoshoots 2017 | Fashion Unfiltered 2017

21. march 2017 at 16:00 | © barbarapalvin-daily team |  photoshoots 2017

Moc se omlouvám, že jsem tady několik dní nebyla, ale prostě škola. Myslím, že to jako vysvětlení stačí a můžeme přejít k novince :D Myslím, že z ní budete nadšení stejně jako já ♥
Barbara nafotila nádherný barevný photoshoot pro Fashion Unfiltered a z fotografií budete mít určitě radost, sice jich je jen šest, ale jsou v NÁDHERNÉ kvalitě ♥ Nejvíce se mi na tomto shootu líbí ta kontrastnost barev a také její líčení působí velmi zváštně, ale přesto moc pěkně! :)

fullbp04.jpg fullbp03.jpg fullbp01.jpg fullbp05.jpg fullbp06.jpg
GALLERY UPDATE: Photoshoots » 2017 » Fashion Unfiltered 2017 [+6 HQ photos]

Interviews 2015 | Interview for Luxuo.com

14. march 2017 at 20:10 | © barbarapalvin-daily team |  interviews

Jelikož nejsou novinky a já nechci, aby to zde stálo, rozhodla jsem se vám sem přidat mnou přeložený rozhovor Barbary s lifestylovým portálem Luxuo.com. Barbara zde otevřeně mluví o začátcích její kariéry, o kráse, která není na přehlídkách upřednostňována, herectví, špatném publicitě a jejím tajném talentu. Užijte si rozhovor ♥

Takže s modelingem jsi začala ve velmi mladém věku. Měla jsi tenkrát nějaké obavy?
Ne, neměla jsem žádné problémy. Bylo to lehké. Moje maminka se mnou jezdila kamkoliv co se týče modelingu, takže jsem nebyla sama. I do Japonska se mnou odletěla. Hodně mi tenkrát pomáhala, dokonce i během focení. Pokud by se stalo něco, co bych nechtěla udělat, byla tam, aby mi pomohla, to se naštěsí ale nikdy nestalo.

Máš nějakou radu pro mladé modelky, které právě začínají?
Když jsem šla první dvě přehlídky v mém životě, bylo to opravdu dobré, pak to ale začalo nevycházet, jelikož jsem byla považována za moc malou, takže jsem začala mít pocit, že modeling není pro mně. Málem jsem to vzdala. Takže co říkám je, nevzdávejte to, i když nedostanete práci hned, protože v životě vás potkají vzestupy i pády, to je normální.

Pracovala jsi s mnoha fotografy, je zde nějaký, který vyčnívá?
Jack [Waterlot]! (nafotila s ním shoot pro L'Officiel Magazine v Singapuru - photoshoot zde)

A co přehlídky?
Má první přehlídka pro Chanel. Brečela jsem. Konalo se to v Grand Palais, byla tam živá hudba a bylo to naprosto nádherné. Velmi intenzivní zážitek to pro mne byl.

Nyní ale nemusíš už dělat tolik módních přehlídek...
Je to částečně proto, že nejsem moc dobrá. Nejsem příliš vysoká nebo hubená. Nemám vzhled pro přehlídková mola. Je to také má osobní volba, protože jsem byla vždycky po přehlídce zklamaná a pro mou sebedůvěru to nebylo dobré. Pouze přehlídky pro Chanel dělám vždy (třeba nedávno jednu v Koreji). Bylo dobré, být zpátky na přehlídkovém mole. Pokud se mne Chanel ptá, pokud půjdu jejich přehlídku, udělám to vždy bez otázek! [Směje se]

Objevila jsi se ve filmu Hercules vedle Dwayna Johnsona. Máš v plánu se na plátna brzy vrátit?
Jo... i ne. [Směje se] Chci to dělat, chci to zkusit, ale herectví je jiné, to je samozřejmost. S L'Oreal budeme nyní dělat reklamu a pokud jste modelka, musíte být i dobrá herečka. Protože nemůžete jen tak stát s jedním pohledem a odříkat zadaný text. Musíte se dostat do nálady.

Kolik dalších let se vidíš v modelingu?
S touto dětskou tvářičkou? [Smích] Myslím tím, že zde chci zůstat tak dlouho, jak to bude možné, ale abych se zase všem neokoukala. Takže možná tak dva roky? V návaznosti na to mám dvě možnosti. Buď budu mít manžela a svůj vlastní podnik, nebo se stanu herečkou, ale stále budu mít manžela, ale ne děti.


Přátelíš se s mnoha hollywoodskými celebritami a bulvár si na tebe občas pořádně smlsne. Jak se vypořádáš se vší tou negativitou?
Víte, moje rodina a přátelé vědí, co je pravda a co ne, a to je vše, o co se starám. Myslím, že jsem měla někdy moment, kdy jsem vůči bulváru cítila nenávist, ale zjistila jsem, že je lepší, nechat to být a nestarat se o to.

Máš kolem sebe neustále paparazzi?
Ano. Například v Japonsku, kde vědí, že přijedu, tak tam čekají. Ale nestává se to všude, jsem totiž docela dobrá v ukrývání se.

V tomto průmyslu jsi už mnoho let. Myslíš, že jsi se jako člověk změnila?
Rozhodně jsem vyspělejší, ale nemyslím si, že bych se nějak extrémně změnila. Jsem stejně ta hloupá holčička, kterou jsem byla a stále budu, když jsem doma.

Stala jsi se tváří spousta kosmetických kampaní. Jaké produkty z toho naprosto miluješ?
Miluji Miss Manga řasenku od L'Oreal - ta je má oblíbená. Hmm, co mám ráda? Miluji Infallible Pro-matte Foundation (makeup) od L'Orealu, to je ten nejnovější. Také často používám řadu Hydrafresh opět od L'Orealu.

Máš nějaké tajemství jak být krásná?
Já nevím, myslím, že žádné nemám. Snažím se udržovat si čistou pleť. Pokud nemusím, tak nikdy nenosím makeup.

A co tvůj skrytý talent?
Jsem dobrá kuchařka! A miluji zpívání a ráda hraji fotbal.

Slyšel jsem, že máš ráda čtení.
Miluji čtení. To je můj skrytý talent! V jeden den jsem přečetla 400 stránek. Jsem velmi rychlý čtenář. Nedávno jsem byla v Bangkoku a tam jsem měla dvě knihy, které čítaly asi 700 stran. Měla jsem je přečtené asi za dva dny. Oh, počkej - vzpomínám si na další svůj skrytý talent! Jsem dobrá v zapamatování čísel. Jsem super dobrá v tom, pamatovat si čísla. Kdyby mi řekl někdo adresu nebo telefonní číslo, řekněme třeba před dvěma měsíci, stejně si ho budu pamatovat.

Je něco, co si přeješ, aby jsi udělala jinak, kdyby jsi nebyla modelkou?
Přála bych si jít na vysokou školu. Neměla jsem ale šanci, protože jsem hned po skončení střední školy podepsala smlouvu s L'Oreal a měli jsme opravdu hodně práce. Také jsem dělala spoustu kampaní pro Victoria's Secret. Ale myslím, že to ještě můžu udělat a stále chci jít na vysokou. Chtěla bych studovat právo.

Campaigns 2017 | L'Oréal Paris (12.03.2017)

12. march 2017 at 10:37 | © barbarapalvin-daily team |  campaigns 2017

Neustále se objevují nové fotografie pro L'Oreal Paris, což je naprosto fantastické a alespoň mám co přidávat ♥ Počkala jsem si, až se jich nakupí víc, a najednou jich tu mám rovnou pět :) Snímky jsou opět okouzlující a Barbara je na nich dokonalá, což můžete posoudit sami v galerii ♥

XhnPZeCN4fw.jpg 500full-barbara-palvin.jpg WO5kuq0mynY.jpg tumblr_om925igm3t1tppbmpo1_500.jpg NT02vx_xVvg.jpg
GALLERY UPDATE: Campaigns and Advertisements » 2017 » L'Oreal Paris (12.03.2017) [+5 photos]

Appearances 2017 | V Magazine Dinner (07.03.2017)

10. march 2017 at 14:44 | © barbarapalvin-daily team |  public appearances 2017

Dne 7. března se Barbara zúčastnila v Paříži večeře pořádané magazínem V. Spolu s ní tam byla i její nejlepší kamarádka Stella Maxwell (andílek Victoria's Secret) a další modelky. Barbara zvolila krátké červené šaty, červený svetr/přehoz (omlouvám se, nevím jak to nazvat :D) a zlaté boty na podpatku. Její líčení bylo tentokráte docela výrazné, hlavně co se týče v oblasti očí, ale líbí se mi to :) Myslím, že vypadala krásně a jsem moc ráda, že se konečně objevily nějaké fotky jí a Stelly ♥

0001.jpg 0004~0.jpg 0005~0.jpg 0003~0.jpg 0008~0.jpg
GALLERY UPDATE: Appearances » 2017 » V Magazine Dinner: inside [+07 photos]

aKPrB_i6kgM.jpg _myeOxvUYuU.jpg tQsZavQTLqk.jpg uReNhSK2xBI.jpg k66qFHyxRTI_28129.jpg
GALLERY UPDATE: Appearances » 2017 » Arriving V Magazine Dinner [+06 photos]

Appearances 2017 | L'Oreal Paris Dinne hosted by Julianne Moore (05.03.2017)

6. march 2017 at 15:57 | © barbarapalvin-daily team |  public appearances 2017

Další nádherná novinka, ani se mi tomu nechce věřit ♥ Barbara se společně s dalšími ambasadorkami zúčastnila 5. března 2017 v Paříži večeře, pořádané firmou L'Oreal a jejich hostitelkou byla herečka Julianne Moore. Barbara vypadala naprosto nádherně, měla úžasný makeup a outfit půspobil velmi elegantně a jedním slovem; krásně. Na fotografiích si můžete všimnout právě Julianne Moore, modelky Doutzen Kroes, Lumy Grethe, Lary Stone, Marii Borges, Lily Donaldson, Emily Ratajkowski a dalších. Přidala jsem vám sem rovnou i osobní fotky z toho dne, aby to bylo všechno u sebe a přehledné :)

005~0.jpg 0011.jpg 008~0.jpg 002~0.jpg img_0036_barbara_palvin_soo_joo_park_17_03_05_l_oreal__u00a9fran_u00e7ois_goize_jpg_9305_north_659x878_-_1E1E1E-.jpg
GALLERY UPDATE: Appearances » 2017 » Barbara at L'oreal Paris Dinner hosted by Julianne Moore [+13 photos]

personalphoto07.jpg personalphoto08.jpg tumblr_omdqfwxykD1tppbmpo1_500.jpg personalphoto03.jpg personalphoto02.jpg

bar03.jpg bar01.jpg bar.jpg personalphoto6.jpg personalphoto01.jpg
GALLERY UPDATE: Miscellaneous » 2017 » Personal Photos [+12 photos]

Candids 2017 | Barbara at Paris Fashion Week Party (04.03.2017)

5. march 2017 at 11:11 | © barbarapalvin-daily team |  candids 2017

Ahojte ♥ Barbara se momentálně nachází v Paříži, jelikož se zde koná jedna z nejdůležitějších módních událostí roku Paris Fashion Week. Bohužel, Barbi se na molo asi nepodívá a tak bude jenom jako divák, což mne mrzí, vážně bych jí chtěla vidět na mole :( Jinak, Barbara byla zachycena, jak 4. března odchází ze svého hotelu 'Four Seasons George V' v Paříži na party, která je součástí právě pařížského Fashion Weeku. Na sobě měla zářivé oranžové upnuté šaty, nádherné zlaté lodičky a lehký make-up. Vypadala vážně nádherně, o tom se samozřejmě můžete přesvědčit sami v galerii ♥

tumblr_ombwjnulLv1tppbmpo1_1280.jpg tumblr_ombwka5F9Y1tppbmpo1_500.jpg bp01~1.jpg 03~2.jpg 02~3.jpg
GALLERY UPDATE: Candids » 2017 » Barbara at Paris Fashion Week Party [+7 photo]

Photoshoots 2016 | New photo for Marie Claire Hungary (April)

2. march 2017 at 19:15 | © barbarapalvin-daily team |  Photoshoots 2016

Jelikož nemám moc čas, rozhodla jsem se přidat alespoň tuto jednu staro/novinku. Nedávno se objevila dosud nepublikovaná fotka z focení pro maďarské vydání magazínu Marie Claire z roku 2016. Obdobný snímek jako tento byl použit na obálku, ale nikdy nebyl ukázan jako celek, což mne vždy mrzelo, tak jsem ráda, že se objevil teď a já mohu alespoň něco přidat ♥ Zbytek fotek pro Marii Claire si můžete prohlédnout v galerii - a doporučuji vám to, protože jsou naprosto nádherné!

Lv9PG_C6Vwo.jpg
GALLERY UPDATE: Photoshoots » 2016 » New photo for Marie Claire Hungary [+1 photo]